Apple U2 albümü kaldırma aracı açıklamaları

Apple müşterilerinin iTunes U2′nun yeni albümü altı gün boyunca ücretsiz müzik uzağa verdikten sonra hesapları kaldırmak için bir araç yayımladı.

Bazı kullanıcılar Masumiyet şarkılar otomatik olarak onların izni olmadan kendi cihazlarına indirilebilir olmuştu gerçeği hakkında şikayette bulunmuştu.

Bu izleri silmek için nasıl hesap sahiplerinin çoğu hemen açık olmasaydı.

ABD teknoloji firması artık tek tıklama kaldırma düğmesini sağlamaktadır.

“Bazı müşteriler kendi kitaplığından ‘Masumiyet Songs’ silmek yeteneği istedi, bu yüzden kurmak itunes.com/soi-çıkarın . onları kolayca bunu izin Applecare, başvurmalısınız ek yardıma ihtiyacı Herhangi müşteri “sözcüsü Adam Howorth BBC söyledi.

U2′nun solisti Bono herkes hediye seviniriz anda kabul etti.

“Biz kendi kütüphanesinde çünkü bizim müzik duymamış, ya da uzaktan ilgi değildi var İnsanlar, ilk defa bizi oynayabilir,” diye grubun sitesinde yazdı .

“Ve bizi kontrol hiçbir ilgi var orada insanlar için, bu yola … kan, ter ve bazı İrlandalı çocuklar gözyaşları önemsiz posta vardır bak.”

Bono Elma hediye için “ödenen” vardı ve raporlar teknoloji firması tarafından sağlanan iTunes mağazası ve diğer tanıtım üzerindeki albüm kamuoyuna banner reklamlar prime yerleştirme önerdi sözlerine ekledi $ kadar 100m (£ 62m) gibi değer olabilir .

Daha önce U2 albümlerin satış iTunes ‘tablolarını yeniden girmiş ve grup aynı zamanda öncesinde beklenen tur profilini yanı sıra Deneyim Şarkıları adında bir planlı takip albümü yükseltti.

Sayfalar

Sosyal Ağ BK 2015

BK

Voice-Pop.Com Sesli Ve Kameralı Sohbet İmkanı Sağlar

Yukarı Git
seslikal seslikal