Bush yeni albümü grafik rekoru kırdı

Kate Bush

Kate Bush ilk kadın aynı anda listelerinde sekiz albümü için olma tarafından sahne dönüşünü izledi.

Şarkıcının albümleri iki yeni grafik ilk 10, ve top 40 genel sekiz.

O 35 yıl boyunca onun ilk canlı konser için döndükten sonra geliyor.

Öncesinde Bush’un sadece sanatçılar Elvis 1977 yılında ölümünden sonra ilk 40 12 girişleri vardı Presley, 2009 yılında 11 vardı Beatles vardır.

Üç yerde önde Aşk Avköpeklerinin – Bush’un albümü Whole Story altı numaradan olduğunu.

Ilk albümü – - 24 °, 26 olarak Şehvetli Word, asla 40 ° Hiç de 38 ve Aslan Yürekli için, 37 ° C’de Dreaming 20 numaraya İç Kick For Snow 50 Kelimeler olduğunu.

Resmi Grafikler Şirket CEO’su Martin Talbot, şunları söyledi: “Onun yeni canlı şovlar büyük bir heyecan yarattı, ancak İngiliz halk onu için sahip olduğu sevgi daha da kanıtıdır onlara böyle önemli bir satış etki yaratmak için onun katalog itmek yardım için var nesilden nesile müzik.

Şafak Londra’nın Hammersmith Apollo gösterir Önce 80,000 ‘den fazla bilet Bush’un 22 satıldı.

Uğultulu Tepeler, dört hafta boyunca grafik tepesinde – 1978 yılında Bush tarihinin ilk kadın sanatçı kendini yazmış bir şarkı ile Grafik Resmi Bekarlar bir numaradan gitmek için oldu.

Bu haftaki yeni albümü tablosu üç yıl içinde İngiltere’nin en hızlı satan İngiliz rock ilk sürümüdür kendi isimlerini taşıyan albümü, Brighton kaya ikilisi Kraliyet Blood tarafından tepesinde.

Ed Sheeran iki numaraya X ile ilk beş içinde bir 10. hafta kazanır ve ABD’li şarkıcı-söz yazarı Ariana Grande yeni albümü My Everything ile grafik üçüncü bir kişisel en iyi ulaşır.

Lilly Ahşap ve Robin Schulz Maroon 5 Maps ile önümüzdeki albüm V’den, kurşun tek numaraya iki yeni iken Resmi Tekli C duası Grafik top

Geçen haftaki bir numara – Sam Martin başrolde On The Sun David Guetta Aşıklar – Taylor Swift Azaltıcı ile dördünde It Off ve Nico ve Vinz Am ile beşte I Yanlış ise, üç iki yerde düşer.

Sayfalar

Sosyal Ağ BK 2015

BK

Voice-Pop.Com Sesli Ve Kameralı Sohbet İmkanı Sağlar

Yukarı Git
seslikal seslikal