Büyük firmalar Gamer Gate kınamak gerekir

Oyun yayıncıları ve sanayi rakamları “stand-up ve kınıyoruz” gerekir hareketi “GamerGate” olarak anılacaktır, geliştirici Zoe Quinn BBC söyledi.
GamerGate
Ms Quinn bazı gazetecilik etiği hakkında iddia bir öfkeye merkezinde olmuştur, ama diğerleri büyük ölçüde kadın düşmanı nefret kampanyası olarak düşünün.

27 yaşındaki ölüm tehditleri aldıktan sonra evini terk etmek zorunda kaldı.

O yayıncılar “GamerGate demek, ve o, yanlış yapıyor ne” gerektiğini söyledi.

“Çok daha güvenli bir konumda biri onu ayağa ve kınıyoruz olabilir benden daha zaman sorumluluk çok, bundan en çok zarar kişilere devredilen olduğu gerçeği … o sinir bozucu.”

Intimate ayrıntıları
Son derece duygusal söyleşide, Ms Quinn o satırda karmakarışık olmuştu sonra ona hayat “tamamen değişmişti” ne kadar BBC söyledi.

Ağustos ayında, Ms Quinn bir eski erkek arkadaşı, kelimelerin binlerce koştu onların ilişkisi hakkında samimi ayrıntıları ayrıntılı bir blog yazısı yayınladı.

O oyunda, Depresyon Quest için olumlu eleştiriler almak için bir girişim olarak bunu yapmış diğerlerinden suçlamaları sormadan – mesaj Ms Quinn tanınmış oyun sitesi Kotaku bir gazeteci ile bir ilişkisi vardı ki ayrıntılı.

Ilişki meydana gelirken, yorum yoktu. Tartışma Ancak, devam etti ve şimdi üçüncü ay yaklaşıyor.

İlk tehditlere beri eve dönmedi Bayan Quinn, konuşan olmuştu Nottingham yıllık GameCity olay o bir “sakatlayıcı yaralanma” diye bir oyun konferansa gittim dahaki acı verecek bir önceki tehdidine rağmen -.

“Ben oyun olayları gitmek ve eve gittiğini gibi hissediyorum için kullanılan,” Bayan Quinn dedi.

“Şimdi gibi … Onlar beni öldüresiye dövmek istediğini söyledi olanlarla odasında anda yaşıyorum insanların herhangi sadece oluyor?

“Dehşet verici herhangi bir gizlilik yok berbat Hepsi bu kadar, kamu olmuş bir politikacı yüzleri daha inceleme var -…. Ben eve denilen bir yerde sürekli korku ile yaşamak”

Eski erkek arkadaşım, Eron Gjoni, olayın o Ms Quinn “istismar ve taciz” destek vermedi söyledi.

‘Korkunç yanlış beyan’
Bazı firmalar – örneğin Ubisoft gibi – öne çıkıyor ve onlar “taciz, zorbalık ve tehdit” şiddetle karşı olduğunu söyledi.

Entertainment Software Association, ABD geliştiriciler için bir ticaret grubu, diyerek bir bildiri yayınladı: “. Şiddet ve taciz Tehditler yanlış”

Ama Ms Quinn o yeteri kadar gitti duymadığını söyledi.

Sayfalar

Sosyal Ağ BK 2015

BK

Voice-Pop.Com Sesli Ve Kameralı Sohbet İmkanı Sağlar

Yukarı Git
seslikal seslikal